Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


portal:registrace_prihlaseni_muj_ucet

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
portal:registrace_prihlaseni_muj_ucet [2016/03/07 11:16]
multitricker
portal:registrace_prihlaseni_muj_ucet [2020/03/02 11:31]
multitricker
Řádek 30: Řádek 30:
     * **[[Portál:Export posledního měření]]** - zobrazí poslední měření ve formátu JSON. Součástí odkazu je i proměnná export_key s unikátní hodnotou, kterou je potřeba pro stažení posledního měření zachovat.     * **[[Portál:Export posledního měření]]** - zobrazí poslední měření ve formátu JSON. Součástí odkazu je i proměnná export_key s unikátní hodnotou, kterou je potřeba pro stažení posledního měření zachovat.
     * **[[Portál:Debug příchozích hodnot|Debug]]** - možnost vidět, jaké požadavky přicházejí na zvolenou doménu a zjistit tak, jestli čidlo zasílá měření a v jakém formátu.     * **[[Portál:Debug příchozích hodnot|Debug]]** - možnost vidět, jaké požadavky přicházejí na zvolenou doménu a zjistit tak, jestli čidlo zasílá měření a v jakém formátu.
-    * **Vymazat měření** - pokud máte málo měření, je možné je z databáze nechat vynechat. Hodí se zejména po prvotních pokusech s nastavením čidla.+    * **Vymazat měření** - pokud máte málo měření (max. 1 měsíc), je možné je z databáze nechat vynechat. Hodí se zejména po prvotních pokusech s nastavením čidla.
     * **Smazat** - odstraní čidlo z portálu.     * **Smazat** - odstraní čidlo z portálu.
  
 +  * **Podřádky u čidel**
 +    * **Řádek s vykřičníkem** - jedná se o nastavený [[portal:upozorneni_na_namerenou_hodnotu|upozorňovač na naměřenou hodnotu]] a je zobrazena podmínka, která vede k jeho splnění.
 +    * **Řádek s šipkou doprava** - jedná se o záznam nastaveného [[portal:preposilac_hodnot|přeposílače hodnot]] a je vidět které proměnné se týká.
portal/registrace_prihlaseni_muj_ucet.txt · Poslední úprava: 2020/03/02 11:31 autor: multitricker