Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


start

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
start [2016/02/28 17:58]
multitricker
start [2016/07/19 08:21]
multitricker
Řádek 4: Řádek 4:
 Vítejte! Naleznete zde dokumentaci k funkcím portálu a také návody jak s touto službou zprovoznit různá zařízení. Vítejte! Naleznete zde dokumentaci k funkcím portálu a také návody jak s touto službou zprovoznit různá zařízení.
  
-====== Základní princip fungování portálu ======+===== Základní princip fungování portálu =====
  
 V nastavení TMEP.cz přidáte čidlo, kterému přiřadíte vlastní doménu a další nastavení. Na tuto doménu **//domena//.tmep.cz** V nastavení TMEP.cz přidáte čidlo, kterému přiřadíte vlastní doménu a další nastavení. Na tuto doménu **//domena//.tmep.cz**
-je následně potřeba nechat zasílat každou minutu naměřenou teplotu ve stupních Celsia (případně spolu s vlhkostí). +je následně potřeba nechat zasílat (ideálně každou minutunaměřenou teplotu ve stupních Celsia (případně spolu s vlhkostí). 
-Způsob zasílání je velmi prostý - požadavkem typu HTTP GET. +Způsob zasílání je velmi prostý - požadavkem typu HTTP GET na port 80. Tedy jako byste chtěli otevřít určitou adresu v prohlížeči a její součástí byly parametry s naměřenými údaji. Teplota ve stupních Celsia, vlhkost v procentech parametru humV. 
-Tedy jako byste chtěli otevřít určitou adresu v prohlížeči a její součástí byly parametry s naměřenými údaji. + 
-Konkrétní nastavení čidla příklady volání naleznete níže.+{{ :portal:tmep-jak-to-funguje.jpg?nolink |}} 
 + 
 +Samotná měření jsou poté včetně jejich historie dostupné v aplikaci, která se zobrazí po zobrazení adresy **//domena//.tmep.cz** v prohlížeči. Aplikace je optimalizovaná i pro zobrazení na tabletech a mobilních telefonech.
  
 ---- ----
  
-Pro další informace a pro pohyb v dokumentaci pokračujte odkazy v levém menu.+**<Pro další informace a pro pohyb v dokumentaci pokračujte odkazy v levém menu.**
  
start.txt · Poslední úprava: 2016/07/19 08:21 autor: multitricker