Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


zarizeni:sigfox

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Následující verze
Předchozí verze
zarizeni:sigfox [2017/12/20 14:50]
multitricker vytvořeno
zarizeni:sigfox [2017/12/26 17:20]
multitricker
Řádek 2: Řádek 2:
  
 Portál TMEP.cz díky [[http://​pavelmasek.com|Pavlu Maškovi]] obsahuje základní podporu pro zařízení Sigfoxu, resp. pro to postavené na čipu Telecom design zasílající teplotu a vlhkost v určitém formátu. Portál TMEP.cz díky [[http://​pavelmasek.com|Pavlu Maškovi]] obsahuje základní podporu pro zařízení Sigfoxu, resp. pro to postavené na čipu Telecom design zasílající teplotu a vlhkost v určitém formátu.
 +
 +<WRAP center round important 80%>
 +Data je potřeba zasílat alespoň každých 10 minut, což může být u Sigfoxu problém. Aplikace zatím s nižší četností nepočítá.
 +</​WRAP>​
  
 Sigfoxem je možné přenášet libovolné krátké informace a každý výrobce používající tuto síť pro přenos dat si tak musí vyřešit, jak do několika bytů informace vloží a co je potřeba udělat pro jejich "​dešifrování"​. Pokud máte zájem používat s TMEPem další zařízení,​ která je potřeba "​dešifrovat"​ jinak než ta stávající,​ [[multi@tricker.cz|napište mi prosím]]. Sigfoxem je možné přenášet libovolné krátké informace a každý výrobce používající tuto síť pro přenos dat si tak musí vyřešit, jak do několika bytů informace vloží a co je potřeba udělat pro jejich "​dešifrování"​. Pokud máte zájem používat s TMEPem další zařízení,​ která je potřeba "​dešifrovat"​ jinak než ta stávající,​ [[multi@tricker.cz|napište mi prosím]].
Řádek 29: Řádek 33:
 Portál TMEP.cz očekává nastavený callback ve tvaru (//DOMENA// nahraďte adresou vašeho čidla na portálu): Portál TMEP.cz očekává nastavený callback ve tvaru (//DOMENA// nahraďte adresou vašeho čidla na portálu):
 <​code>​ <​code>​
-http://​DOMENA.tmep.cz/​post.php?​devname=wm01&​id={device}&​time={time}&​data={data}&​snr={snr}&​station={station}&​avgsnr={avgSnr}&​lat={lat}&​lng={lng}&​rssi={rssi}&​seqnumber={seqNumber}+http://​DOMENA.tmep.cz/​post.php?​id={device}&​time={time}&​data={data}&​snr={snr}&​station={station}&​avgsnr={avgSnr}&​lat={lat}&​lng={lng}&​rssi={rssi}&​seqnumber={seqNumber}
 </​code>​ </​code>​
  
zarizeni/sigfox.txt · Poslední úprava: 2017/12/26 17:20 autor: multitricker