Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


zarizeni:sigfox

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Následující verze
Předchozí verze
zarizeni:sigfox [2017/12/20 14:50]
multitricker vytvořeno
zarizeni:sigfox [2017/12/26 17:20]
multitricker
Řádek 2: Řádek 2:
  
 Portál TMEP.cz díky [[http://pavelmasek.com|Pavlu Maškovi]] obsahuje základní podporu pro zařízení Sigfoxu, resp. pro to postavené na čipu Telecom design zasílající teplotu a vlhkost v určitém formátu. Portál TMEP.cz díky [[http://pavelmasek.com|Pavlu Maškovi]] obsahuje základní podporu pro zařízení Sigfoxu, resp. pro to postavené na čipu Telecom design zasílající teplotu a vlhkost v určitém formátu.
 +
 +<WRAP center round important 80%>
 +Data je potřeba zasílat alespoň každých 10 minut, což může být u Sigfoxu problém. Aplikace zatím s nižší četností nepočítá.
 +</WRAP>
  
 Sigfoxem je možné přenášet libovolné krátké informace a každý výrobce používající tuto síť pro přenos dat si tak musí vyřešit, jak do několika bytů informace vloží a co je potřeba udělat pro jejich "dešifrování". Pokud máte zájem používat s TMEPem další zařízení, která je potřeba "dešifrovat" jinak než ta stávající, [[multi@tricker.cz|napište mi prosím]]. Sigfoxem je možné přenášet libovolné krátké informace a každý výrobce používající tuto síť pro přenos dat si tak musí vyřešit, jak do několika bytů informace vloží a co je potřeba udělat pro jejich "dešifrování". Pokud máte zájem používat s TMEPem další zařízení, která je potřeba "dešifrovat" jinak než ta stávající, [[multi@tricker.cz|napište mi prosím]].
Řádek 29: Řádek 33:
 Portál TMEP.cz očekává nastavený callback ve tvaru (//DOMENA// nahraďte adresou vašeho čidla na portálu): Portál TMEP.cz očekává nastavený callback ve tvaru (//DOMENA// nahraďte adresou vašeho čidla na portálu):
 <code> <code>
-http://DOMENA.tmep.cz/post.php?devname=wm01&id={device}&time={time}&data={data}&snr={snr}&station={station}&avgsnr={avgSnr}&lat={lat}&lng={lng}&rssi={rssi}&seqnumber={seqNumber}+http://DOMENA.tmep.cz/post.php?id={device}&time={time}&data={data}&snr={snr}&station={station}&avgsnr={avgSnr}&lat={lat}&lng={lng}&rssi={rssi}&seqnumber={seqNumber}
 </code> </code>
  
zarizeni/sigfox.txt · Poslední úprava: 2017/12/26 17:20 autor: multitricker