Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


cs:start

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

cs:start [2017/05/09 11:35]
multitricker vytvořeno
cs:start [2017/12/26 17:21] (aktuální)
multitricker
Řádek 7: Řádek 7:
  
 V nastavení TMEP.cz přidáte čidlo, kterému přiřadíte vlastní doménu a další nastavení. Na tuto doménu **//​domena//​.tmep.cz** V nastavení TMEP.cz přidáte čidlo, kterému přiřadíte vlastní doménu a další nastavení. Na tuto doménu **//​domena//​.tmep.cz**
-je následně potřeba nechat zasílat (ideálně ​každou minutu) naměřenou teplotu ve stupních Celsia (případně spolu s vlhkostí).+je následně potřeba nechat zasílat (ideálně ​alespoň jednou za pět minut) naměřenou teplotu ve stupních Celsia (případně spolu s vlhkostí).
 Způsob zasílání je velmi prostý - požadavkem typu HTTP GET na port 80. Tedy jako byste chtěli otevřít určitou adresu v prohlížeči a její součástí byly parametry s naměřenými údaji. Teplota ve stupních Celsia, vlhkost v procentech a parametru humV. Způsob zasílání je velmi prostý - požadavkem typu HTTP GET na port 80. Tedy jako byste chtěli otevřít určitou adresu v prohlížeči a její součástí byly parametry s naměřenými údaji. Teplota ve stupních Celsia, vlhkost v procentech a parametru humV.
  
cs/start.txt · Poslední úprava: 2017/12/26 17:21 autor: multitricker