Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


start

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
start [2016/03/06 20:40]
multitricker
start [2016/07/19 08:21] (aktuální)
multitricker
Řádek 4: Řádek 4:
 Vítejte! Naleznete zde dokumentaci k funkcím portálu a také návody jak s touto službou zprovoznit různá zařízení. Vítejte! Naleznete zde dokumentaci k funkcím portálu a také návody jak s touto službou zprovoznit různá zařízení.
  
-====== Základní princip fungování portálu ​======+===== Základní princip fungování portálu =====
  
 V nastavení TMEP.cz přidáte čidlo, kterému přiřadíte vlastní doménu a další nastavení. Na tuto doménu **//​domena//​.tmep.cz** V nastavení TMEP.cz přidáte čidlo, kterému přiřadíte vlastní doménu a další nastavení. Na tuto doménu **//​domena//​.tmep.cz**
-je následně potřeba nechat zasílat každou minutu naměřenou teplotu ve stupních Celsia (případně spolu s vlhkostí). +je následně potřeba nechat zasílat ​(ideálně ​každou minutunaměřenou teplotu ve stupních Celsia (případně spolu s vlhkostí). 
-Způsob zasílání je velmi prostý - požadavkem typu HTTP GET. +Způsob zasílání je velmi prostý - požadavkem typu HTTP GET na port 80. Tedy jako byste chtěli otevřít určitou adresu v prohlížeči a její součástí byly parametry s naměřenými údaji. Teplota ve stupních Celsia, vlhkost v procentech a parametru humV.
-Tedy jako byste chtěli otevřít určitou adresu v prohlížeči a její součástí byly parametry s naměřenými údaji.+
  
 {{ :​portal:​tmep-jak-to-funguje.jpg?​nolink |}} {{ :​portal:​tmep-jak-to-funguje.jpg?​nolink |}}
 +
 +Samotná měření jsou poté včetně jejich historie dostupné v aplikaci, která se zobrazí po zobrazení adresy **//​domena//​.tmep.cz** v prohlížeči. Aplikace je optimalizovaná i pro zobrazení na tabletech a mobilních telefonech.
  
 ---- ----
  
-<= Pro další informace a pro pohyb v dokumentaci pokračujte odkazy v levém menu.+**<= Pro další informace a pro pohyb v dokumentaci pokračujte odkazy v levém menu.**
  
start.1457293258.txt.gz · Poslední úprava: 2016/03/06 17:38 (upraveno mimo DokuWiki)